30 квітня 2024 року у ДДМУ відбулися вибори голови Ради студентів. Як повідомила Центральна виборча комісія, на посаду голови студентського самоврядування були висунуті дві кандидатури: Сербул Анастасія Андріївна, студентка 4 курсу 4А групи факультету медицини і фармації та Черниш Єлизавета Федорівна, студентка 5 курсу 3 групи медичного факультету.

За результатами таємного голосування більшістю голосів головою Ради студентів Дніпровського державного медичного університету обрано Єлизавету Черниш. Дівчина від початку навчання в університеті була старостою своєї підгрупи, а з 4 курсу і до сьогодні є старостою А потоку свого курсу. Ось що Єлизавета розповідає про себе: «Я активна та наполеглива, завжди прагну досягнути своєї мети, відкрита до нових та цікавих пропозицій та проєктів, які будуть корисні для студентів, задля покращення їх саморозвитку, опанування нових навичок для здобуття омріяної професії».

Вітаємо новообрану голову Ради студентів! Бажаємо Єлизаветі Черниш успіхів на цій відповідальній посаді Натхнення, творчої енергії та наснаги в роботі студентського самоврядування ДДМУ.